ارائه خدمات حسابداری برای استارت آپ ها

در سال های اخیر ایده های جدی برای راه اندازی یک کسب و کار جدید در کشورمان ایران بسیار زیاد شده و جوانان ایده های خلاقانه خود را برای به حرکت درآوردن چرخه های اقتصادی کشور عملی میکنند. در این میان مدیران استارت آپ ها زملن کافی برای رسیدگی به امور مالی و حسابداری را نخواهند داشت و تمام تمرکز خود را برای پیشرفت در حوزه استارت آپ خود گذاشته اند. شرکت حسابداری مالی و سرمایه گذاری صبا در پیچ و خم رسیدگی به امور مالی و مالیاتی در کنار شماست و برای پیشبرد اهداف شما در هر حوزه ای دریغ نمیکند. برای سپردن امور حسابداری سازمان خود به افراد متخصص متعهد و بهره مندی از خدمات حسابداری استارت آپ و سرویس ویژه استارت آپ ها با ما تماس بگیرید.

خدمات حسابداری استارت آپ ها

برای آن که بتوایند با راه اندازی ایده های جدید خود تمام انرژی خود را برای پیشبرد اهدافتان بگذارید لازم است برنامه ریزی صحیحی داشته باشید.

برنامه ریزی صحیح نیاز به تخصص و تجربه دارد که باید از نظرات افراد صاحب نظر در این حوزه استفاده کرد.

تقسیم بندی وظایف و سپردن امور تخصصی به افراد متخصص در آن حوزه یکی از راز های موفقیت در ایده های جدید استارت آپ هاست.

مدیران استارت آپ های کوچک بزرگ باید بتوانند این امور را از صفر تا صد مدیریت کرده و استراتژی صحیحی برای برخورد با موانع داشته باشند.

رسیدگی به امور مالی و حسابداری کارکنان و امور مالیاتی شرکت های نوپا باید تخصصی انجام شود تا در آینده مشکلات مالی و مالیاتی گریبان آن ها را نگیرد.

در شرکت مالی و سرمایه گذاری صبا که بهترین شرکت حسابداری است باتجربه ترین و متخصص ترین حسابداران در حوزه های مختلف گرد هم آمده اند که دغدغه اصلی آن ها کمک به رسیدگی امور مالی شماست.

اگر برای رسیدگی به امور حسابداری شرکت خود از افراد متخصص کمک بگیرید زمان بیشتری برای تمرکز روی کار های تخصصی خود خواهید داشت و پیشرفت بیشتری عاید شما میشود.

خدمات حسابداری استارت آپ ها

از خدمات حسابداری استارت آپ ها در شرکت مالی و سرمایه گذاری صبا عبارتند از :

 • خدمات امور مالیاتی استارت آپ ها
 • خدمات امور مالی و حسابداری استارت آپ ها
 • خدمات اظهارنامه مالیاتی استارت آپ هاچ
 • مشاوره مالی ویژه استارت آپ ها
 • مشاوره مالیاتی ویژه استارت آپ ها
 • خدمات مشاوره مدیریت ریسک
 • مشاوره طراحی استراتژی برای رسیدن به اهداف
 • برآورد سود و زیان ایده های جدید در استارت آپ ها
 • بررسی استراتژی های مختلف سودآوری

شما میتوایند برای دریافت خدمات حسابداری استارت آپ ها با ما تاس بگیرید و امور مالی خود را به صورت تخصصی به ما بسپارید.

تعرفه خدمات حسابداری استارت آپ ها

کلیه خدمات حسابداری انجام شده برای استارت آپ ها زیر نظر متخصصین حسابداری انجام میشود و تعرفه خدمات حسابداری استارت آپ ها در شرکت های حسابداری متفاوت متغیر میباشد.

شما در ابتدا برای برآورد میزان کاربلد بودن حسابداران آن شرکت میتوانید از مشاوره مالی آن ها بهره ببرید تا با استراتژی آن ها برای رفع موانع استارت آپ تان بیشتر آشنا شوید.

مشاوران حسابداری استراتژی های مختلفی برای رفع موانع مالی شرکت ها دارند که باتوجه به تجربه و تخصص آن ها این استراتژی ها متفاوت میباشد.

کارشناسان حسابداری ما جز بهترین کارشناسان هستند که بهترین راهکار ها برای رفع موانع مالی کسب و کار شما ارائه میدهند.

تعرفه خدمات حسابداری استارت آپ ها در شرکت مالی و سرمایه گذاری صبا منصفانه تر از سایر شرکت هاست و شما میتوانید با هزینه مناسبی بهترین خدمات را دریافت کنید.

تعرفه خدمات حسابداری استارت آپ ها

مشکلات حسابداری استارت آپ ها

در شروع کار جدید و پیاده سازی ایده های نو مشلاتی در روند حسابداری آن شرکت های نوپا وجود دارد که میتواند روند پیشرفت آن استارت آپ را آهسته تر کند. در این قیمت نمونه ای از مشکلات حسابداری استارت آپ ها را بررسی کرده ایم تا با خیال راحت امور حسابداری و تخصصی خود را به افراد این فن بسپارید و به پبشرفت مجموعه تان فکر کنید.

 • کمبود زمان برای ثبت رویداد های مالی

برای آن که یک شرکت استارت آپی بتواند با رند صعودی رشد کند باید دفاتر رویداد های مالی خود را به روز نگه دارد تا در آینده مشکلات مالی گریبان گیر آن ها نشود.

مدیریت یک مجموعه باید تسلط کافی بر هرینه های مربوط به تسهیلات ، فروش و درآمد ، هزینه های مربوط به تولید محصولات ، میزان موجودی و سود و زیان محصولات و تولیدات داشته باشد.

همه این موارد نیازمند صرف وقت و هزینه است که از زمان در اختیار مدیریت در شرکت خارج است که همین امر موجب سردرگمی مدیران و نا به سامانی دفاتر مالی میشود.

مشکلات حسابداری استارت آپ ها
 • پایه گذاری تمام امور روی نرم افزار های حسابداری

گاهی بعضی از مدیران تصور میکنند که میتوانند تمام امور مالی خود را به نرم افزار های حسابداری بسپارند و این نرم افزار ها میتوانند تمام مشکلات حسابداری را برطرف کنند.

بهتر است بدانید که گاهی مشکلات مالی و حسابداری سازمان آنقدر پیچیده میشود که از عهده نرم افزار خارج است.

در این صورت نیاز است که فردی با تکیه بر دانش بنیادی حسابداری و رعایت قوانین ومقررات حسابداری این مشکلاتا را برطرف کند.

 • کمک اشتباه در امور حسابداری

گاهی شما برای سر و سامان دادن امور مالی و حسابداری خود از حسابدارانی کمک میگیرید که تخصص کافی در مورد حسابداری کسب و کار شما ندارند.

این حسابداران با مشاوره های اشتباه شما را بیشتر سر در گم میکنند و شما را از هدف تان دور تر میکنند.

شما در این مواقع باید از مجموعه ای کمک بگیرید که در حوزه کسب و کار شما امور حسابداری را انجام داده باشد و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

این کارشناسان تمام شرایط مشابه شرکت شما را تجربه کرده اند و بهترین استراتزی ها برای رفع موانع ایجاد شده چیده اند تا شما را به اهدافتان نزدیک تر کنند.

پس یکی از نکاتی که باید در هنگام انتخاب شرکت حسابداری در نظر داشته باشید این است که خدمات حسابداری استارت آپ های مشابه شما را انجام داده باشد و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای مالی و سرمایه گذاری  کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

جهت بهره‌مندی از خدمات مشاوره همین حالا از طرق زیر با گروه سرمایه گذاری صبا تماس بگیرید؛

 

واحد پشتیبانی صندوق سرمایه گذاری صبا با ارائه خدمات ۲۴ ساعته (حتی در روزهای تعطیل) آماده پاسخگویی به سرمایه‌گذاران عزیز می‌باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با گروه سرمایه گذاری صبا

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان هلدینگ هوانوردی آسمان طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9227170721(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

مزایای مشارکت در امور مالی و سرمایه گذاری صبا

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

امنیت در معاملات

امنیت در معاملات

درآمد بالا

درآمد بالا سرمایه

واریز و برداشت آسان

واریز و برداشت آسان

فضای امن سرمایه‌گذاری

فضای امن سرمایه‌گذاری

درآمد از طریق معرفی

درآمد از طریق معرفی


چاپ   ایمیل