جذب اسپانسر مالی برای معرفی

فراخوان جذب اسپانسر مالی در پروژه های عمومی و هوانوردی

مرکز مالی و سرمایه گذاری صبا بیش از پنج سال فعالیت در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری عمومی و هوانوردی و با ایجاد بستر فرصت های تجاری در بازارهای بین المللی عمومی و هوانوردی فعالیت دارد. گروه سرمایه گذاری صبا با بکارگیری متخصصین مجرب و شناخت بازارهای هدف، خدمات متنوعی را با منشاء کمک به صنعت هوانوردی داخلی ایجاد نموده که موفق به حفظ رضایت مشتریان گردیده است و درحال توسعه بخش های خود در محیطی علمی، تجاری و سالم با هدف ارتقاء سطح کیفی و خدماتی شرکتهای هواپیمایی بزرگ و کوچک و رفع نیاز های مالی و مشاوره ای و همچنین شکستن مرز های جغرافیایی در بازار بین المللی، تبادل فرهنگی ، فناوری و چگونگی استفاده و از خدمات ایجاد نموده.

پتانسیل های فراوانی جهت توسعه فعالیت های این مجموعه در داخل و خارج از کشور در پروژه های خدماتی و عملیاتی در صنعت هوانوردی و علمی و تحقیقاتی وجود دارد. گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا جهت استفاده از فرصت های پیش رو، اقدام به جذب اسپانسر مالی نموده است.

حضور در عرصه جهانی برای حامیان مالی

بهترین فرصت های ایده آل جهت حمایت مالی در پروژه ها و تحقیقات در صنعت هوانوردی و در حال توسعه است، با پتانسیل های ویژه و متعدد در حوزه هوانوردی اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار می نماید. متقاضیان می توانند از موقعیت های مختلفی در سطح ملی و بین المللی برخوردار شوند.

قابل توجه حامیان مالی:

کلیه شرکت ها و کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی، نمایندگی شرکت های بزرگ تجاری و تولیدی داخلی و خارجی، بانکها و موسسات اعتباری و مالی و شرکت های صادراتی، تولیدی، تجاری و همچنین افرادی که تمایل دارند برندشان در سطح جهانی و بین الملل مطرح و معرفی شود میتوانند همکاری لازم را با مجموعه داشته باشند.

خدمات گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا به اسپانسر

متقاضیان می توانند جهت حمایت مالی، ابتدا پروژه مورد نظر را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هر یک از پروژه ها متناسب با شرایط عملیاتی خود از موقعیت های مختلفی در سطح ملی یا بین المللی برخوردار بوده و به لحاظ اثر تبلیغاتی و قدرت معرفی اسپانسر متفاوت می باشند که در نتیجه میزان مبلغ مورد نیاز جهت حمایت مالی هر پروژه نیز به معیارهای فوق بستگی دارد. حامیان پس از عقد تفاهم نامه و پرداخت مبلغ تعیین شده به مدت یکسال یا بیشتر از خدمات ذیل بهره مند می گردند.

  • معرفی بعنوان حامی مالی در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای علمی در داخل و خارج از کشور توسط مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا
  • ذکر نام حامی در اطلاع رسانی ها و اخبار احتمالی پروژه های مربوطه در سایت و بروشور های تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی
  • معرفی برندینگ حامی در مجموعه های طرف قرارداد مجموعه به صورت استند و بروشور
  • درج لوگو و نام حامی به عنوان اسپانسر در کليه کاتالوگ‏ها و پوسترها مرتبط در مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا
  • تبلیغات در بخش های مختلف سایت به عنوان حامی مالی
  • ایجاد صفحه اختصاصی اسپانسر در سایت مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا

ما شرایط خوبی را برای شما فراهم کرده ایم

فرصت های ایده آلی پیش روی شماست و حامیان ما می توانند به راحتی در سطح بین المللی معرفی و برندینگ شوند.

پروژه های در حال توسعه

امروزه علیرغم گسترش جوامع و توسعه مدرنیته هوانوردی و گردشگری بسیاری از نیازهای افراد بدون پاسخ مانده که با انجام تحقیقات دقیق می توان راه حل های مناسبی را برای تامین این نیازها شناسایی نمود. تامین آرامش و سلامت تجاری به عنوان یکی از بالاترین اولویت های مجموعه ها، و اطمینان خاطر از سرویس دهی مناسب و پشتیبانی شبانه روزی، لازمه جلب اعتماد ایشان و موفقیت پروژه های تعریف شده می باشد.

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای عمومی و هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی و اعتباری تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود در تجارت عمومی و صنعت هوانوردی شعار "آسوده و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت کاربران، سرمایه گذاران و مشتریان، سرآمدی میان شرکتهای مالی و سرمایه گذاری عمومی و هوانوردی کشور یاری نموده و کمک برای بهبود مستمر برای فعالیتهای شرکتهای تولیدی ، خدماتی ، مراکز آموزشی، مجموعه های هوانوردی و هواپیمایی را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

جهت بهره‌مندی از خدمات همین حالا از طرق زیر با شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا تماس بگیرید؛

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با پشتیبانی شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا

آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه سوم واحد چهار
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مزایای مشارکت در امور مالی و سرمایه گذاری صبا

 

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

امنیت در معاملات

امنیت در معاملات مالی

درآمد بالا

درآمد بالا سرمایه گذاری

واریز و برداشت آسان

واریز و برداشت آسان سپرده

فضای امن سرمایه‌گذاری

فضای امن سرمایه‌گذاری

درآمد از طریق معرفی

درآمد از طریق معرفی دوستان


چاپ   ایمیل