دوره آموزش بورس – صفر تا صد بورس به زبان ساده (تضمین 100% یادگیری)

دوره آموزش بورس یکی از پرطرفدار ترین دوره‌هاست که امروزه با توجه به اوضاع کسب و کارها میتوان گفت بورس بهترین گزینه برای کسب درآمد و سرمایه گذاری است. قطعا شما قبل از ورود به دنیای بورس نیاز به یک دوره آموزشی در این زمینه دارید که بتوانید فعالیت و سرمایه‌گذاری خود را استارت بزنید. بورس‌فا با ارائه این دوره به صورت گام به گام بورس از مبتدی تا پیشرفته در خدمت شماست. به صورت کلی ما با دو آموزش شما را در زمینه بورس به یک کاربر حرفه ای تبدیل میکنیم. دوره اول که رایگان بود و میتوانید در همین پست مشاهده کنید و پکیج آموزش بورس که بیش از ۱۵ ساعت آموزش است و در ادامه سرفصل‌های آن توضیح داده میشود.

 

فیلم های دوره برای دانشجویان عزیز از پنل کاربری اختصاصی قابل دانلود و مشاهده است.

 

نگران نباشید! ما شمارو تنها نمیزاریم و بعد از خرید پکیج میتوانید تمامی سوالات و مشکلاتی که در مورد دوره و یا بازار بورس دارین را با ما مطرح کنید و ما همیشه پاسخگو شما هستیم. همچنین تحلیل تکینکال سهام‌های مورد نظر دانشجویان به صورت کاملا رایگان انجام میشود.

 

آموزش رایگان بورس

دوره رایگان شامل ویدیو ۲ ساعتی اموزش صفر تا صد بورس برای ورود همه اقشار به دنیای بورس است و بعد از مشاهده این دوره میتوانید در انتهای صفحه دوره اصلی را خریداری نمایید.

هدیه ما به شما ۲ ساعت آموزش رایگان: همراهان گرامی ما ۲ ساعت از آموزش را به صورت رایگان قرار داده ایم و این حق شماست که قبل از خرید دوره پیش نمایش کلی از دوره اصلی دیده باشین

 

سر فصل‌های اصلی دوره آموزشی بورس‌

 
✅ آشنایی با انواع بازار سرمایه و معامله گری
 
✅ تحلیل تکنیکال مقدماتی
 
✅ فیلتر نویسی مقدماتی تا پیشرفته
 
✅ تحلیل تکنیکال پیشرفته
 
✅ روانشناسی بازار بورس

 

 

از مهترین ویژگی‌ این دوره پشتیبانی کامل برای دانشجویان است. شما بعد از دریافت دوره میتوانید تمامی سوالات و مشکلات خود را با مدرس خود مطرح و رفع کنید. همچنین پیش از معاملات خود از راهنمایی های ما بهره مند شوید.

 

شما میتوانید دوره اصلی آموزش بورس از پایه را از این بخش تهیه کنید

قیمت با تخفیف ویژه فقط 299 هزار تومان

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مشخصات کلی دوره : بالغ بر ۲۰ ساعت آموزش کامل

ــــــــــــــــــــــ

پاسخ و راهنمایی به تمامی سوالات شما + تحلیل درخواستی سهام‌ها

ــــــــــــــــ

 

چرا باید در دوره آموزش بورس شرکت کنیم؟

شرکت در دوره بورس به این دلیل ضروری است که شما قبل از ورود به هرکاری باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید. قطعا اگر بدون اطلاعات اولیه وارد بازار بورس شوید به موفقیت منجر نخواهد شد، در دوره آموزش بوزش شما از ابتدایی‌ترین مرحله یعنی ثبت نام در بورس و تا مراحل پیشرفته خرید و فروش سهام را فرا میگیرید.

 

کلاس آموزش بورس را انتخاب کنیم یا دوره آنلاین؟

کلاس‌های آموزشی به حضور شما در تایم مشخص نیاز دارند که البته هرکسی این شرایط را ندارد و قطعا دوره آنلاین پیشنهاد میشود تا کلاس حضوری!

مزایای شرکت در این دوره آشنایی با مفاهیم اولیه و بنیادی بورس، آموزش گام به گام سرمایه گذاری، نحوه فعالیت در وب سایت و اپلیکیشن اندوریدی، آموزش خرید سهام، آموزش فورش سهام و دیگر موارد ضروری بورس است. این موارد اطلاعاتی هستند که قطعا به یادگیریشون نیاز دارین و ما در دوره به صورت کامل و به ساده‌ترین زبان توضیح دادیم.

 

برای رسیدن به سود و موفقیت در بورس قطعا باید این اموزش‌ها رو پشت سر گذاشته و با اطلاعات کافی وارد این بازار شوید.

 

دلایل شرکت در این دوره آموزش آنلاین بورس

 • بورس یک کار قانونی است و همچنین شما تنها با رایانه و یا موبایل خود میتوانید این کار ار شروع کنید.
 • برای ورود به بورس نیاز به داشتن سرمایه خیلی زیاد نیست و با مبالغ کم هم میتوانید شروع کنید.
 • کمک به شرکت‌های داخلی و قانونی بودن این کار از مزیت‌های مهم است.
 • نسبت سود و بازدهی بیشتر نسبت به دیگر کارها البته در صورت داشتن اطلاعات و تخصص کافی.
 
نکاتی مهم انتخاب بهترین مؤسسه آموزش بورس
از مهم ترین شاخص‌های دوره اموزشی بورس‌فا


نگران نباشید! ما در کنار شما هستیم
 
 

مزیت دوره آنلاین آموزشی نسبت به دوره حضوری

دوره‌های آنلاین آموزشی در همه مقاطع بعد از بیماری کرونا خیلی بیشتر دیده شدند و همچنین مزیت‌های زیادی داره که در ادامه به چند مثال توجه کنید.

 
مزیت دوره انلاین
مزیت دوره انلاین نسبت به دوره حضوری
 

۱- با دوره آنلاین کلاس درس را به منزل خود بیاورید
شرکت کلاس‌های حضوری قطعا برای همه ساده نیست و مواردی مانند دور بودن کلاس‌ها و یا برگزاری در شهرهای دیگر و همچنین هزینه‌ها و وقت مورد نیاز برای رفت و آمد از مشکلات کلاس‌های حضوری است.

۲- تمرکز بیشتر و یادگیری بهتر
قطعا وقتی ما در منزل خود با آرامش در کلاس‌ها شرکت میکنیم تمرکر بیشتری نسبت به کلاس حضوری بورس داریم و در نتیجه یادگیری ما بیشتر خواهد بود.

۳- در دسترس بودن کلاس‌ها برای همیشه
در کلاس حضوری شما فقط برای یک مرتبه میتوانید نکات‌های آموزشی را دریافت کنید. این یعنی اگر شما در کلاس اموزش بورس به صورت حضوری شرکت کنید ممکن است مطالب را فراموش کنید ولی در دوره ضبط شده میتوانید هم فایل و یا در مواردی سی دی آموزش بورس را در اختیار داشته باشید و هر زمان که خود شما برنامه ریزی کردین آن را مشاهده کنید. وقتی شما فایل‌های آموزشی را دراختیار داشته باشید میتوانید همیشه کلاس‌ها را مرور کنید و این یک مزیت مهم کلاس آنلاین است.

۴- تعیین وقت کلاس توسط شما
شما وقتی کلاس‌ها را در اختیار داشته باشید میتوانید ساعت کلاس را برای خود مشخص کنید. خیلی از افراد به دلیل داشتن مشغله‌های زندگی قادر به شرکت در دوره‌های حضوری نیستند و به همین دلیل با کلاس آنلاین و داشتن فایل‌ها میتوانند هر ساعت از شبانه رو را برای خود انتخاب کنند.

 

مطالب مهم زیر را حتما مطالعه کنید

 
 

آیا بدون نیاز به کسی میتونم خرید و فروش کنم؟

بله قطعا با گذراندن دوره بورس‌فا شما میتوانید به تنهایی بدون نیاز به کمک کسی در بازار سرمایه فعالیت کنید و سرمایه خود را چند برابر کنید. البته ما هم کنار شما هستیم و تا هر زمان که نیاز باشد شما راهنمایی میکنیم.

آیا مایل هستید متوجه شوید که بازیگران سهم در چه زمانی، از عمد سهم را منفی می کنند تا سهم‌ها را از دست سهامداران خرد جمع کنند و سپس در یک گام سهم را بالا ببرند؟ برای پاسخ دادن به این پرسش لازم است که شما تابلوخوانی را بیاموزید. تکنیک‌های نامرئی تابلو را تمرین کنید و با فیلترنویسی‌های حرفه ای بتوانید این سهم‌ها را شکار کنید.

 
فعالیت در بورس
فعالیت در بورس بدون نیاز به کسی
 

اگر مایل هستید ورود و خروج پول هوشمند را شناسایی کنید و همراه با بزرگان بازار معامله کنید، باید روش‌های متداول شناسایی این تحرکات نقدی را بیاموزید. شناسایی این تحرکات علاوه بر دانش تابلوخوانی و فیلترنویسی نیازمند تجربه ی زیادی می باشد. به همین دلیل ارتباط تلگرامی برای پرسش و پاسخ و رفع اشکال شما ایجاد شده است تا شما حرفه‌ای شوید.

 

سرمایه گذاری در بانک بهتر است یا بورس؟

همه این رو میدونیم که سرمایه گذاری در بانک بسیار ساده و سریع است ولی این ساده بودن دلیل بر بهتر بودن آن نیست. ولی از نظر من بورس گزینه بهتریه برای سرمایه گذاری و دلایل آن را توضیح میدهم

 

شما با سرمایه گذاری در بانک نهایتا بین ۱۸ تا ۲۲ درصد سود سالانه را میتوانید دریافت کنید ولی در بازار سرمایه میتوانید با خرید و فروش صحیح سهام روزانه تا ۵ درصد سود کنید. به فرض مثال اگر ۱۰۰ میلیون تومان در بورس سرمایه گذاری کنید و بعد از گذراندن دوره آموزشی یک خرید سهام درست را انجام دهید با ۵ درصد سود تنها در یک روز ۵ میلیون تومان سود میکنید.

 

آموزش بورس از صفر

بدون شک جامع‌ترین آموزشی که از پایه تا پیشرفته شما را آموزش میدهد این دوره است که البته شما به صورت همیشگی با استاد در ارتباط خواهید بود و فقط خرید یک پکیج آموزش بورس نیست.

 

شعار ما در بورس‌ کمک به شما برای ورود موفق به بازار سرمایه است

 

زمانی ورود شما موفق است که در مرحله اول با اطلاعات کامل وارد بورس شوید و در مرحله دوم یک مشاور برای برای کمک به شما تا زمانی که به یک کاربر حرفه ای تبدیل شوید.

 

چطور این دوره را باید شروع کنیم؟

این دوره همانطور که در توضیحات گفته شده دوره گام به گام و صفر تا صد بورس‌فا است. برای شروع میتوانید در ابتدا ویدیو شماره ۱ که به صورت رایگان قرار داده شده است را مشاهده کنید و همچنین برای ادامه دوره را به صورت کامل تهیه کنید. البته شما با پرداخت هزینه دوره علاوه بر به دست آوردن ویدیو‌های کامل دوره پشتیبانی همیشگی ما را هم در کنار دوره دارین و میتونید به صورت همشگی با ما در ارتباط باشید. هدف ما تشکل یک خانواده بورسی بزرگ به اسم خانواده بورس‌فا است. البته یک خانواده با دانش بورس و معاملاتی بالا.

 

میزان سود و ضرر در بورس چقدر است؟

میزان ضرر و سود شما در بورس به صورت درصدی است و وقتی شما یک سهام را خریداری میکنید در صورتی که قیمت سهام رشد کند شما سود میکنید و در صورتی که نزولی باشد ضرر. و طبق قانون بورس نهایت سود و ضرر شما روزانه ۵% است در حال حاضر. یعنی بیشترین سوری که میتوانید روزانه از یک سهام به دست اورید و یا ضرر کنید ۵% است.

 
میزان سود و ضرر در بورس چقدر است؟
چقدر در بورس میتوان سود کرد
 

سخن پایانی

با توجه به شرایط اقتصادی شروع کارهای جدید با رسیک همراه است و یکی از شغل‌هایی که در حال حاضر جواب‌گو است و میتوانید کسب درآمد کنید سرمایه گذاری در بورس است. ورود به بورس برای همه یک موضوع مهم شده است و خیلی‌ها فکر میکنند که نمیتوانند وارد این بازار شوند. ما این کار را ساده کرده‌ایم و این فقط یک شعار نیست، اگر قسمت اول دوره که ساعت اول و به صورت رایگان قرار داده شده است را مشاهده کنید متوجه توضیح ساده و عملی این دوره میشوید و قطعا با این دوره (smm) میتوانید یک ورود عالی و پر سود به بازار سرمایه داشته باشید.

مزیت خرید دوره آموزش بورس

 

 • بالغ بر 300 دانش آموخته
 •  همراه با بسته ی پیش نیاز برای مبتدیان
 •  نوع دوره : ویدیو قابل دانلود و کم حجم
 •  بسته کامل ابزارهای تکنیکال
 •  دو ساعت اول دوره رایگان
 •  تحلیل گری و معامله گری
 •  دسترسی به دوره برای همیشه
 •  پشتیبانی: 3 ماه از طریق تلگرام
 • تضمین ۱۰۰٪‌ یادگیری شما

 

کد محصول amozesh
2,990,000ریال

چاپ   ایمیل