با ما همراه باشید

پل ارتباطی شما با ما

دفتر مرکزی ایران

  • 21-91012232(98+)
  • 922-7170721(98+)

آدرس

دفتر مرکزی: ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان آسمان طبقه دوم واحد سه : 
کد پستی: 78721-6488

ایمیل

  • info@bksaba.ir
  • support@bksaba.ir

ساعت کاری

  • شنبه تا چهار شنبه  9AM to 17PM
  • پنجشنبه  09AM to 14PM

چشم انداز خدمات

مرکز سرمایه گذاری صبا

خدمات مشاوره مالی گروه سرمایه گذاری صبا
مرکز تجاری و سرمایه گذاری صبا با فعالیت‌های متنوع مالی، پولی، سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در صنعت هوانوردی ایران بوده که در تلاش است در خدمات هوانوردی داخلی(سطح کشور) و بین‌المللی حضوری فعال داشته و خدماتی متمایز ارائه دهد. داشتن خدمات متنوع، متمایز و نوآور از ویژگی‌های این مجموعه خواهد بود که با ارائه مدل‌های کسب و کار مرکز سرمایه گذاری صبا، اشخاص حقیقی و حقوقی را در داخل و خارج از کشور پوشش خواهد داد تا مشتری‌مداری در انواع سرمایه گذاری و مشارکت‌ها محقق شود و موجبات چابکی و انعطاف‌پذیری برای تعالی سازمانی و انجام فعالیت‌های حرفه‌ای را فراهم کند.
Image

گروه سرمایه گذاری صبا

در تمام ساعات شبانه روز پشتیبان مطمعن شماست

مرکز سرمایه گذاری صبا مشتریان را شریک خود و منافع ایشان را منافع خویش می‌پنداریم و بر این اساس با همکاری و هم‌افزایی با مدیریت هوانوردی و فرودگاهی وابسته به آن‌ها ظرفیت‌های توسعه ملی و مسئولیت اجتماعی مشترک را پیگیری می‌کنیم.
سرآمدی در ارائه خدمات و سرعت‌دهی در هر لحظه و مکان با بهره‌گیری از فنآوری‌اطلاعات و همچنین کاهش هزینه‌های سازمانی را که منافع ذینفعان ما را تامین و سودآوری پایدار را تضمین می‌کند، از اهداف بنیادی مرکز سرمایه گذاری صبا می‌دانیم.
ارتقاء و توانایی سازمان، مدیران، کارکنان در جهت کسب جایگاه برتر در مراکز سرمایه گذاری‌های خصوصی هدف دیگری است که صبا برای تحقق آن در تلاش می‌باشد.

21-91012232(98+)
922-7170721(98+)

info@bksaba.ir support@bksaba.ir

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به خدمات و به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.